Oficjalnie: Sinclair w WBA

Oficjalnie: Sinclair w WBA
Redakcja
Redakcja
Źródło: West Bromwich Albion FC

West Bromwich Albion wypożyczyło Scotta Sinclaira z Manchesteru City do końca obecnego sezonu z możliwością transferu definitywnego.

Wypożyczenie 24-latka zostało sfinalizowane po tym, jak pomyślnie przeszedł on testy medyczne. Będzie on grał w koszulce z numerem 10 na plecach. Sinclair przybywa do klubu ze sporym doświadczeniem nabytym w takich klubach jak Chelsea, Swansea i Wigan.

Steve Clarke, menadżer WBA, dobrze wie na co go stać, ponieważ miał możliwość obserwować go, gdy jeszcze pracował w sztabie szkolenioym Chelsea.

- Scott rozumie, że musi grać w piłkę i dobrze będzie pracować z nim kolejny raz. On czuje, że to jest odpowiedni klub dla niego w tym momencie kariery. Jest typem gracza, którego brakowało nam w drużynie. To typowy skrzydłowy, który jest szybki, bezpośredni i zdobywa bramki. Może grać zarówno z lewej jak i z prawej strony, co zwiększa nasze możliwości w ataku. Znam go dobrze i wiem, że da z siebie 100% podczas gry dla naszego zespołu. On jest sfrustrowany, ponieważ nie dostawał szans na grę w Manchesterze City w poprzednim sezonie i mam nadzieję, że wyładuje tą frustrację na obrońcach Premier League w obecnych rozgrywkach - powiedział Steve Clarke.

Na temat nowego zawodnika wypowiedział się także dyrektor Sportowy Richard Garlick:

- On miał frustrujący czas w Manchesterze, jednak nie możesz wątpić w jego jakość, ponieważ pokazał ją nie raz w przeszłości. Jest młody, głodny gry i po prostu chce spędzać czas na boisku. On lubi klub, zawodników i trenera. Mam nadzieję, że wniesie do zespołu sporo jakości. To jest gracz, który wzbudzi podziw u fanów - zakończył Garlick.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Flanagan blisko polskiego klubu. Zaawansowane negocjacje Flanagan blisko polskiego klubu. Zaawansowane negocjacje Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy