Oficjalnie: Skompromitowany trener rezygnuje z posady

Oficjalnie: Skompromitowany trener rezygnuje z posady
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Spartak Moskwa

Dmitrij Aleniczew nie jest już trenerem Spartaka Moskwa.

Szkoleniowiec ten zrezygnował z posady po kompromitującej przegranej jego podopiecznych z Larnaką w ramach eliminacji do Ligi Europy UEFA. Były reprezentant Rosji przejął stery „Krasno-Belye” w czerwcu 2015 roku.

„Zarząd Spartaka otrzymał wniosek o dymisję trenera Aleniczewa i zdecydował się go zaakceptować” — czytamy na oficjalnej stronie ekipy ze Stadionu Olimpijskiego Łużniki. Do czasu ogłoszenia nowego szkoleniowca, jego obowiązki przejmie dotychczasowy asystent trenera, Massimo Carrera.

Co ciekawe — triumf Larnaki przypieczętował zawodnik Legii Warszawa Ivan Tričkovski, który jest wypożyczony do cypryjskiego klubu. Zdobył on bramkę w 89. minucie meczu w Moskwie, dzięki czemu jego drużyna wygrała w dwumeczu 2:1.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy