Oficjalnie: Skowronek zwolniony z GKS-u Katowice

Oficjalnie: Skowronek zwolniony z GKS-u Katowice
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: GKS Katowice

Artur Skowronek został zwolniony z pełnienia funkcji pierwszego szkoleniowca GKS-u Katowice.

Decyzja została podjęta przez zarząd klubu po sobotniej porażce na swoim stadionie aż 0:5 z Zagłębiem Lubin. Wraz ze Skowronkiem z pracą pożegnał się jego asystent Grzegorz Mokry. Jak na razie nie wiadomo, kto zostanie nowym trenerem zespołu ze Śląska.

„Gieksa” w ostatnich kolejkach nie zachwycała formą. Na dziesięć spotkań katowiczanie zdołali wygrać zaledwie trzy razy. W tabeli pierwszej ligi zajmują aktualnie dwunastą lokatę i mają już tylko sześć punktów przewagi nad strefą spadkową.

Skowronek w przeszłości pracował w takich klubach jak Ruch Radzionków, Pogoń Szczecin, Polonia Bytom i Widzew Łódź. W GKS-ie Katowice pracował od października ubiegłego roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy