OFICJALNIE: Skrabb w Brescii Calcio

OFICJALNIE: Skrabb w Brescii Calcio
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Brescia Calcio

Brescia Calcio poinformowała o zakontraktowaniu Simona Skrabba.

24-latek to niezwykle wszechstronny zawodnik, który może pokryć każdą pozycję w formacji ofensywnej, a nieobce są mu również występy w środku pola. Mając to na uwadze, Fin stał się obiektem pożądania dyrekcji beniaminka Serie A, a wszystko z myślą o utrzymaniu na najwyższym poziomie rozgrywkowym we Włoszech.

Simon Skrabb przez ostatnie trzy lata bronił barw szwedzkiego Norrköping, notując w sumie 14 trafień i 11 asyst w 85 występach. Teraz jednak będzie on już pracował na sukcesy „Biancoazzurrich”, którzy zapłacili za 12-krotnego reprezentanta swojego kraju na arenie międzynarodowej 2,8 miliona euro. Jest to zatem jedna z największych operacji w dziejach obu ekip.

Prawonożny gracz podpisał umowę do 30 czerwca 2023 roku, a w nowym zespole będzie występował w koszulce z numerem 23.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy