Oficjalnie: Skrzydłowy Dynama Moskwa w Krasnodarze

Oficjalnie: Skrzydłowy Dynama Moskwa w Krasnodarze
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FK Krasnodar

Fiodor Smołow na zasadzie wolnego transferu przechodzi z Dynama Moskwa do Krasnodaru.

Rosyjski skrzydłowy podpisał z nowym pracodawcą czteroletni kontrakt.

Somołow większość niedawno zakończonego sezonu spędził na wypożyczeniu w Urale, w którym w sumie wystąpił w 23 spotkaniach i zdobył w nich osiem bramek oraz zanotował dwie asysty.

Warto również wspomnieć, że 25-letni skrzydłowy ma za sobą pięć gier w narodowych barwach oraz dwa strzelone gola dla reprezentacji "Sbornej".

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy