Oficjalnie: Skrzydłowy Dynama Moskwa w Krasnodarze

Oficjalnie: Skrzydłowy Dynama Moskwa w Krasnodarze
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FK Krasnodar

Fiodor Smołow na zasadzie wolnego transferu przechodzi z Dynama Moskwa do Krasnodaru.

Rosyjski skrzydłowy podpisał z nowym pracodawcą czteroletni kontrakt.

Somołow większość niedawno zakończonego sezonu spędził na wypożyczeniu w Urale, w którym w sumie wystąpił w 23 spotkaniach i zdobył w nich osiem bramek oraz zanotował dwie asysty.

Warto również wspomnieć, że 25-letni skrzydłowy ma za sobą pięć gier w narodowych barwach oraz dwa strzelone gola dla reprezentacji "Sbornej".

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Serie A FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Serie A OFICJALNIE: Florentino Luís w AS Monaco OFICJALNIE: Florentino Luís w AS Monaco Liga Europy: Pary play-offów. Legia Warszawa i Lech Poznań za tydzień powalczą o fazę grupową Liga Europy: Pary play-offów. Legia Warszawa i Lech Poznań za tydzień powalczą o fazę grupową Luka Zahovič blisko Ekstraklasy Luka Zahovič blisko Ekstraklasy Ekstraklasa: Mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław przełożony [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław przełożony [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Santiago Arias trafił do Bayeru OFICJALNIE: Santiago Arias trafił do Bayeru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy