Oficjalnie: Skrzydłowy Manchesteru zagra w Rosji
2010-06-15 20:45:19; Aktualizacja: 14 lat temu![Oficjalnie: Skrzydłowy Manchesteru zagra w Rosji](img/default/article.jpg)
Piłkarz Manchesteru United, Zoran Tošić przeszedł na zasadzie transferu do CSKA Moskwa. <br><br> Lewoskrzydłowy jest obecnie w RPA z kadrą narodową Serbii w ramach najważniejszego futbolowego turnieju - Mis(...)
Lewoskrzydłowy jest obecnie w RPA z kadrą narodową Serbii w ramach najważniejszego futbolowego turnieju - Mistrzostw Świata, nie przeszkodziło mu to jednak w podpisaniu pięcioletniego kontraktu z moskiewskim klubem.
Tošić opuszcza drużynę Czerwonych Diabłów zaliczając tylko pięć spotkań jako zmiennik w trakcie pobytu na Old Trafford trwającego półtora sezonu. Swój debiut zaliczył w sezonie 2009/2010 styczniowym meczem FA Cup wygranym z Tottenham'em Hotspur. Wcześniej, tego samego miesiąca Serb przyleciał na wyspy z Partizanu Belgrad, który zyskał na zbyciu swojego zawodnika 8 milionów euro .
Urodzony w mieście Zrenjanin jeszcze za czasów Jugosławii piłkarz ostatnio przebywał na wypożyczeniu w niemieckim FC Köln. W Bundeslidze zaliczył trzynaście występów pięciokrotnie trafiając do bramki rywala. Włodarze Kozłów mieli nadzieję, że uda się przedłużyć pobyt dwudziestotrzylatka w Kolonii jednak Tošić uznał, że czas spróbować siły w rosyjskiej Premier Lidze.
Szczegóły transferu nie zostały ujawnione.