Oficjalnie: Sneijder w Galatasaray

Oficjalnie: Sneijder w Galatasaray
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Galatasaray

Działacze Galatasaray za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej potwierdzili, że piłkarzem klubu zostanie Wesley Sneijder.

Holenderski pomocnik wreszcie doszedł do porozumienia w sprawie warunków kontraktu indywidualnego, a także przeszedł testy medyczne, i w ciągu najbliższych godzin ma złożyć podpis pod umową. Już wcześniej bez większych trudności Galatasaray przystało na propozycję kwoty odstępnego ze strony Interu Mediolan (czytaj: http://www.transfery.info/55985,oficjalnie-galatasaray-dogadany-z-interem-w-sprawie-sneijdera).

Sneijder w tym sezonie rozegrał zaledwie sześć spotkań we wszystkich rozgrywkach. W większej liczbie przeszkodziła kontuzja oraz późniejszy konflikt z działaczami Interu, którzy chcieli, żeby zawodnik przystał na nowe warunki kontraktu.

Spekulowano, że negocjacje tureckiego klubu ze Sneijderem trwają tak długo, gdyż do gry o podpis zawodnika ma włączyć się jeden z angielskich klubów. Ostatecznie do niczego takiego nie doszło, a Galatasaray przedstawiło Holendrowi ostateczny termin podjęcia decyzji, która właśnie nadeszła.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy