Oficjalnie: Sneijder w Galatasaray

Oficjalnie: Sneijder w Galatasaray
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Galatasaray

Działacze Galatasaray za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej potwierdzili, że piłkarzem klubu zostanie Wesley Sneijder.

Holenderski pomocnik wreszcie doszedł do porozumienia w sprawie warunków kontraktu indywidualnego, a także przeszedł testy medyczne, i w ciągu najbliższych godzin ma złożyć podpis pod umową. Już wcześniej bez większych trudności Galatasaray przystało na propozycję kwoty odstępnego ze strony Interu Mediolan (czytaj: http://www.transfery.info/55985,oficjalnie-galatasaray-dogadany-z-interem-w-sprawie-sneijdera).

Sneijder w tym sezonie rozegrał zaledwie sześć spotkań we wszystkich rozgrywkach. W większej liczbie przeszkodziła kontuzja oraz późniejszy konflikt z działaczami Interu, którzy chcieli, żeby zawodnik przystał na nowe warunki kontraktu.

Spekulowano, że negocjacje tureckiego klubu ze Sneijderem trwają tak długo, gdyż do gry o podpis zawodnika ma włączyć się jeden z angielskich klubów. Ostatecznie do niczego takiego nie doszło, a Galatasaray przedstawiło Holendrowi ostateczny termin podjęcia decyzji, która właśnie nadeszła.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?! Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy