OFICJALNIE: Snodgrass opuszcza West Ham United

 OFICJALNIE: Snodgrass opuszcza West Ham United
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Aston Villa

Aston Villa poinformowała o sprowadzeniu Roberta Snodgrassa.

Robert Snodgrass postanowił skorzystać z możliwości powrotu pod skrzydła swojego byłego menadżera Steve’a Bruce’a i przyjął ofertę trafienia na wypożyczenie do Aston Villi. Szkocki skrzydłowy spędzi w Birmingham najbliższy rok i będzie nosił koszulkę z numerem 7.

- To wielki klub. Oni nie pasują do Championship, to nie wygląda dobrze, dlatego tutaj jestem. Zrobię wszystko, by wprowadzić zespół tam, gdzie jest jego miejsce.

- To ekscytujące wyzwanie, ale w zespole jest wiele nazwisk i teraz musimy się poznać. Nie chodzi tylko o sprowadzenie wielkich nazwisk, drużyna musi się ze sobą zgrać. Wierzę, że Steve Bruce zbierze nas w garść i stworzy dobry zespół. To świetny menadżer – mówił Snodgrass.

29-letni skrzydłowy przeniósł się pół roku temu z Hull City do West Hamu, co umożliwiło trafienie do zespołu „Tygrysów” Kamilowi Grosickiemu. Wychowanek Livingston zdobył w barwach „Młotów” zaledwie dwie asysty w piętnastu występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy