Oficjalnie: Snodgrass w Hull

Oficjalnie: Snodgrass w Hull
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Hull City

Robert Snodgrass został nowym zawodnikiem Hull City.

26-latek wraz z zakończeniem minionego sezonu żegnał się z Premier League, bowiem jego dotychczasowy klub - Norwich City - uplasował się w strefie spadkowej. Okazuje się jednak, że Szkot, w przeciwieństwie do kolegów ze swojego byłego już zespołu, wciąż będzie biegał po boiskach angielskiej ekstraklasy.

Snodgrass, składając podpis pod trzyletnią umową, został drugim zawodnikiem, który tego lata wzmocnił "Tygrysów". Pierwszym letnim transferem Hull był bowiem Jake Livermore. Klub nie ujawnił, jaka kwota została przelana na konto Norwich, choć angielskie media zgodnie podają, że chodzi o sześć milionów funtów.

- Rozmawiałem z działaczami, którzy przedstawili mi ambitny projekt. Szybko zainteresowali mnie swoją wizję, więc nie mogłem postąpić inaczej - skomentował zmianę klubowych barw sam piłkarz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy