Oficjalnie: Soumah w Qadsia SC

Oficjalnie: Soumah w Qadsia SC
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Slovan Bratysława

Seydouba Soumah zasilił szeregi Qadsia SC.

Gwinejczyk został wypożyczony na rok do kuwejckiego zespołu ze Slovana Bratysława.

24-letni pomocnik w minionych rozgrywkach w barwach słowackiej drużyny rozegrał 33 spotkania, w których zdobył dziewięć goli oraz zanotował dwie asysty.

Warto również wspomnieć, że Soumah wystąpił w dwóch meczach reprezentacji "Narodowych Słoni" na tegorocznym Pucharze Narodów Afryki.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Jonathan David odchodzi z Gentu. Hitowy transfer Jonathan David odchodzi z Gentu. Hitowy transfer Liga Europy: Rozpoczyna się turniejowa walka o końcowy triumf. Znamy skład ćwierćfinałów Liga Europy: Rozpoczyna się turniejowa walka o końcowy triumf. Znamy skład ćwierćfinałów Wisła Kraków: Stefan Savić, czyli boiskowy lider Wisła Kraków: Stefan Savić, czyli boiskowy lider OFICJALNIE: Stefan Savić w Wiśle Kraków OFICJALNIE: Stefan Savić w Wiśle Kraków POTWIERDZONE: Eric García chce odejść z Manchesteru City POTWIERDZONE: Eric García chce odejść z Manchesteru City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy