Oficjalnie: Srna kończy z kadrą

Oficjalnie: Srna kończy z kadrą
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Darijo Srna

Darijo Srna pożegnał się z reprezentacją Chorwacji.

34-latek ogłosił swoją decyzję po przegranym przez jego kadrę spotkaniu 1/8 finału Euro 2016 z Portugalią (0:1 po dogrywce). Kapitan "Vatreni" w sumie wystąpił w 134 meczach reprezentacji, w których strzelił  22 gole.

Prawy obrońca dla Chorwacji po raz pierwszy zagrał w 2002 roku. Podczas swojej długiej kariery reprezentacyjnej miał okazję zagrać na czterech Mistrzostwa Europy i dwóch Mistrzostwach Świata. Jego największym sukcesem, jaki osiągnął wraz z kadrą było dotarcie do ćwierćfinału Euro 2008.

W trakcie tegorocznego turnieju, który odbywa się we Francji, zmarł ojciec piłkarza. Srna musiał opuścić zgrupowanie i nad Sekwanę wrócił dopiero po pogrzebie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy