OFICJALNIE: Stało się. Kondogbia zagrał w nowej reprezentacji!

OFICJALNIE: Stało się. Kondogbia zagrał w nowej reprezentacji!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info

Geoffrey Kondogbia zadebiutował w nowej reprezentacji.

Mający na koncie pięć występów w reprezentacji Francji pomocnik zadebiutował w kadrze Republiki Środkowoafrykańskiej.

Kondogbia wyszedł w podstawowym składzie na piątkowe spotkanie eliminacji Pucharu Narodów Afryki z Wybrzeżem Kości Słoniowej. 25-latek nie będzie zbyt miło wspominał swojego debiutu, ponieważ jego drużyna przegrała 0:4. Bramki dla zwycięzców zdobyli Jonathan Kodjia, Eric Bailly, Cheick Doukouré oraz Maxwel Cornet.

Nowy zespół piłkarza Valencii (w tym sezonie sześć występów w LaLiga) po trzech spotkaniach kwalifikacyjnych ma na koncie trzy punkty. Tabeli grupy H do spółki z Gwineą przewodzi WKS. Obie drużyny zdobyły do tej pory po sześć „oczek”.

Przypomnijmy, że Kondogbia miał zadebiutować w nowej reprezentacji już we wrześniu, ale przeszkodziły mu w tym kontuzje.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy