Oficjalnie: Stankevičius w Hannoverze 96

Oficjalnie: Stankevičius w Hannoverze 96 fot. Transfery.info
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Hannover 96

Hannover 96 potwierdził transfer Mariusa Stankevičiusa z Gaziantesporu.

Stankevičius przeniósł się do Bundesligi na zasadzie wolnego transferu. Reprezentant Litwy z Hannoverem podpisał roczny kontrakt.

33-letni piłkarz ma być uzupełnieniem kadry po kontuzji podstawowego piłkarza Andre Hoffmanna. Litwin z powodzeniem występuje na pozycji środkowego i prawego obrońcy.

- Mam szczęście do lig mistrzów świata. W 2006 roku trafiłem do Włoch, w 2010 do Hiszpanii, a teraz Niemiec. Cieszę się, że będę mógł spróbować swoich sił w kolejnej lidze - mówi Stankevičius.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy