Oficjalnie: Stanković wraca do Interu

Oficjalnie: Stanković wraca do Interu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Inter

Dejan Stanković został członkiem sztabu szkoleniowego Interu Mediolan.

36-letni Serb był w latach 2004-2013 zawodnikiem "Nerazzurri". Wraz z ekipą z San Siro pięciokrotnie zdobywał mistrzostwo Włoch, czterokrotnie Puchar i Superpuchar Italii, a w 2010 roku wygrał Ligę Mistrzów. Przed dwoma laty z powodu przeciągających się urazów zdecydował się na przedwczesne zakończenie kariery.

Po decyzji o zawieszeniu "piłkarskich butów na kołku" został asystentem Andrei Stramaccioniego w Udinese Calcio, z którym to miał okazję wspólnej pracy jeszcze za czasów Interu Mediolan. Teraz Serb wraca do Mediolanu, a dziś został zaprezentowany jako nowy członek sztabu szkoleniowego Roberto Manciniego.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że tutaj wróciłem. Powrót do Interu to dla mnie zaszczyt, a ja sam jestem ogromnie podekscytowany. Zawsze mówiłem, że ten klub zawsze będzie bliski mojemu sercu. Gdy w dniu ogłoszenia zakończenia kariery wróciłem do domu, to cały dzień płakałem. Teraz dostałem szansę powrotu i zrobię wszystko, co w mojej mocy, by pomóc drużynie - powiedział.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy