Oficjalnie: Staňo opuszcza Bruk-Bet Termalicę

Oficjalnie: Staňo opuszcza Bruk-Bet Termalicę
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza KS

Pavol Staňo rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

39-letni defensor był piłkarzem "Słoników" od lata 2015 roku. W trwającym sezonie wziął udział w trzech ligowych spotkaniach i jednym meczu Pucharu Polski. Podczas półtorarocznego pobytu w Niecieczy Słowak zanotował 27 występów i zdobył jednego gola. Ta bramka była jednak pierwszym trafieniem Termaliki w Ekstraklasie.

Staňo jest rekordzistą pod względem rozegranych meczów przez obcokrajowców w Ekstraklasie. Ma ich na koncie 243. Jego wynik może jednak zostać szybko pobity przez Miroslava Radovicia - zawodnik Legii wystąpił w 240 pojedynkach najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. 

Słowacki obrońca trafił do Polski w sierpniu 2007 roku, przechodząc z Artmedii Petrżalka do Polonii Bytom. Po roku przeniósł się do Jagiellonii Białystok, a w 2010 roku trafił do Korony Kielce. Po czterech latach odszedł z ekipy "Złocisto-Krwistych" i wzmocnił Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy