OFICJALNIE: Stawski trenerem Stomilu Olsztyn

OFICJALNIE: Stawski trenerem Stomilu Olsztyn
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stomil Olsztyn

Adrian Stawski został zaprezentowany jako nowy trener Stomilu Olsztyn.

Przeciętna postawa Stomilu Olsztyn w rundzie wiosennej spowodowała, że z posadą pożegnał się Piotr Klepczarek. Od tamtej pory poszukiwano kogoś, kto mógłby go zastąpić.

Głównym kandydatem do przejęcia schedy po 36-latku był Marka Gołębiewskiego. On postanowił ostatecznie wybrać prowadzenie rezerw Legii Warszawa.

Z tego powodu w Olsztynie musieli rozejrzeć się za inną opcją. Ostatecznie postanowiono dać szansę Adrianowi Stawskiemu.

42-latek podpisał z tym pracodawcą kontrakt do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Dla Stawskiego jest to dopiero drugi klub w karierze szkoleniowca. Wcześniej przez trzy lata odpowiadał za wyniki Bytovii Bytów.

Stomil Olsztyn zakończył poprzedni sezon zaplecza Ekstraklasy na piętnastym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny” Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy