OFICJALNIE: Stec w Szczecinie

OFICJALNIE: Stec w Szczecinie fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Pogoń Szczecin

David Stec dołączył do zespołu Pogoni Szczecin.

24-latek wzmocni drużynę Kosty Runjaicia na zasadzie wolnego transferu. Austriak związał się z nowym klubem kontraktem, obowiązującym do 30 czerwca 2020 roku. Umowa zawiera opcję przedłużenia o kolejny rok.

Warto dodać, że prawy obrońcy biegle posługuje się językiem polskim. Wynika to z jego korzeni. Stec jest bowiem potomkiem polskich emigrantów. Jego rodzice wyjechali z kraju w latach 90., dlatego też ich syn urodził się w Wiedniu.

Defensor trafił do St. Pölten w wieku 15 lat. Od tego czasu rozegrał dla tego klubu 141 meczów. Na jego dorobek składa się dziewięć goli i jedenaście asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Albert Rudé po remisie z Wisłą Płock. „Jestem dumny. Rywalizowaliśmy fantastycznie” Albert Rudé po remisie z Wisłą Płock. „Jestem dumny. Rywalizowaliśmy fantastycznie” Tyle Fernando Santos zarobi po zwolnieniu z Beşiktaşu. „Jeden z najlepszych kontraktów w ostatnich latach” [OFICJALNIE] Tyle Fernando Santos zarobi po zwolnieniu z Beşiktaşu. „Jeden z najlepszych kontraktów w ostatnich latach” [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy