OFICJALNIE: Stefan Posch w Serie A

OFICJALNIE: Stefan Posch w Serie A
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bologna

Bologna FC potwierdziła angaż Stefana Poscha. Austriak przybył z Bundesligi.

Środkowy defensor w trwającym sezonie otrzymał od trenera Hoffenheim szansę w pierwszej kolejce ligowej. Nie minęło 20 minut rywalizacji, a piłkarz wyleciał już z boiska za dwie żółte kartki zdobyte w ostępie zaledwie czterech minut.

Efekt? W następnych meczach się już nie pojawił, a dziś przebywa we Włoszech.

Na zakontraktowanie 25-latka zdecydowała się Bologna, który uprzednio sprzedała Arthura Theate’a.

Operacja odbyła się na mocy wypożyczenia z opcją kupna za pięć milionów euro. Jeśli spełnione zostaną ustalone między stronami warunki, przedstawiciel Serie A będzie zmuszony do sfinalizowania transferu definitywnego.

Stefan Posch mierzy 188 centymetrów wzrostu, jest prawonożny, a w koszulce „Die Kraichgauer” rozegrał 126 spotkań.

Znalazł się również w kadrze Austrii na EURO 2020. W reprezentacji narodowej wystąpił jak dotąd 16 razy.

„Rossoblu” sprowadzili jeszcze Jhona Lucumíego, Michela Aebischera, Nikolę Moro, Charalamposa Lykogiannisa, Matteo Angelego, Andreę Cambiaso, Joaquína Sosę oraz Lewisa Fergusona. Do pierwszego zespołu awansował Kacper Urbański.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy