Oficjalnie: Šteinbors w AS Néa Salamís Ammochóstou

Oficjalnie: Šteinbors w AS Néa Salamís Ammochóstou fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: AS Néa Salamís Ammochóstou

Pāvels Šteinbors został nowym zawodnikiem AS Néa Salamís Ammochóstou.

29-letni bramkarz od 2013 roku grał dla Górnika Zabrze. Przez dwa sezony rozegrał dla ekipy z Roosvelta 57 spotkań, z których 12 zakończył bez straty bramki. Dzisiaj Łotysz opuszcza 14-krotnych mistrzów Polski i przenosi się na Cypr. Od kolejnych rozgrywek będzie bronił barw dziewiątej drużyny ligi cypryjskiej, AS Néa Salamís Ammochóstou.

Šteinbors to nie jest jedyny piłkarz z naszej ligi, który w tym oknie transferowym przeniósł się na Wyspę Afrodyty. Wcześniej taki sam kierunek obrali m.in. Semir Stilić oraz Inaki Astiz, którzy związali się z APOEL-em, a także były reprezentant Polski, Roger Guerreiro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy