OFICJALNIE: Stępiński zmienia klub. Bliżej się nie da!

OFICJALNIE: Stępiński zmienia klub. Bliżej się nie da! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Hellas Verona | Lega Serie A

Mariusz Stępiński został piłkarzem Hellasu Verona.

24-letni zawodnik tuż przed zamknięciem letniego okienka transferowego we Włoszech dopiął wszystkie formalności związane ze swoją lokalną przeprowadzką z Chievo do Hellasu.

Przedstawiciele „Gialloblu” poinformowali w oficjalnych komunikacie, że polski piłkarz po przejściu testów medycznych związał się z nim kontraktem obowiązującym do końca czerwca 2024. Z kolei na stronie rozgrywek Serie A możemy się dowiedzieć, że został on wypożyczony z ekipy ze Stadio Marcantonio Bentegodi.

Z tego też powodu należy przypuszczać, że Stępiński trafił do Hellasu na zasadzie tymczasowego transferu z opcją przymusowego wykupu, która ma opiewać na kwotę sześciu milionów euro, co sprawi, że wówczas były gracz między innymi Widzewa Łódź, Ruchu Chorzów czy FC Nantes stanie się trzecim najdroższym piłkarzem w historii klubu po  Juanie Iturbe oraz Mauro Camoranesim, którzy w przeszłości kosztowali odpowiednio piętnaście i siedem milionów euro.

Reprezentant Polski w trakcie swojego dwuletniego pobytu w Chievo rozegrał 63 spotkania, w których strzelił jedenaście bramek, w tym przeciwko takich ekipom jak Milan, Napoli, Inter, Juventus czy Roma.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy