OFICJALNIE: Steve Caulker w Fatihu Karagümrük

OFICJALNIE: Steve Caulker w Fatihu Karagümrük
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Fatih Karagümrük SK

Fatih Karagümrük SK ogłosił zakontraktowanie Steve'a Caulkera na zasadzie transferu definitywnego.

Reprezentant Sierra Leone nie będzie dobrze wspominał swojej ostatniej przygody z Fenerbahçe. Ostatecznie nie rozegrał on w tym klubie ani jednego oficjalnego spotkania, poświęcając ubiegły sezon na wypożyczeniu w ekipie rywala, Gaziantep FK.

Ostatecznie zawodnik dogadał się z „Żółtymi Kanarkami” w kwestii przedwczesnego unieważnienia kontraktu, dostając szansę na rozpoczęcie nowego rozdziału. Poszukiwania zakończyły się na kolejnym zespole Süper Lig.

Jak zostało opublikowane w oficjalnym komunikacie, Caulker związał się z Fatihem dwuletnim kontraktem.

Ogólnie jest to już czwarty klub z kraju nad Bosforem dla 30-latka. Jego „tournée” po Turcji zaczęło się w 2019 roku, gdy jako bezrobotny zawodnik dołączył do Alanyasporu.

Wcześniej jego piłkarski życiorys nie wykraczał poza Wyspy Brytyjskie. Wychowanka Tottenhamu Hotspur można było oglądać na angielskich boiskach w latach 2009-2017 w barwach Yeovil Town, Bristol City, Swansea, Cardiff, Liverpoolu, Southampton, czy Queens Park Rangers.

W 2018 roku zaliczył także epizod w szkockiej Premiership, przywdziewając trykot Dundee FC.

Jego ubogacona ścieżka zawodowa nie została jednak dotąd okraszona żadnymi trofeami.

W poprzednim sezonie Caulker uchodził za filar defensywy Gaziantepu, rozgrywając 25 ligowych spotkań. Swój dorobek uzupełnił trafieniem i dwiema asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Polska - Albania. Gdzie oglądać mecz eliminacji EURO 2024? [TRANSMISJA TV | ONLINE] Polska - Albania. Gdzie oglądać mecz eliminacji EURO 2024? [TRANSMISJA TV | ONLINE] Reprezentacja Polski gra z Albanią, Fernando Santos musi wprowadzić zmiany. Przewidywane składy Reprezentacja Polski gra z Albanią, Fernando Santos musi wprowadzić zmiany. Przewidywane składy 65 interesujących piłkarzy LaLigi z wygasającymi umowami 65 interesujących piłkarzy LaLigi z wygasającymi umowami

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy