OFICJALNIE: Stiller od lata w Hoffenheim

OFICJALNIE: Stiller od lata w Hoffenheim fot. ShutterOK / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Hoffenheim

Hoffenheim poinformowało o pozyskaniu Angelo Stillera z rezerw Bayernu Monachium. Zawodnik dołączy do nowych kolegów latem.

Zawodnicy rezerw Bayernu Monachium są w ostatnich dniach niezwykle rozchwytywani. Najpierw poinformowano o przenosinach Leona Dajaku do Unionu Berlin, wkrótce z kolei z zespołem pożegna się Angelo Stiller.

19-latek, który nie zdołał przebić się do pierwszej drużyny mistrzów Niemiec, postanowił poszukać minut w innym klubie. Pomocną dłoń wyciągnęło do niego Hoffenheim.

Defensywny pomocnik przeniesie się do nowej ekipy od lipca. Wówczas to bowiem wygasa jego kontrakt z zespołem z Bawarii.

Z nową drużyną ma natomiast podpisał umowę, która będzie ważna co najmniej do 30 czerwca 2025 roku.

- Angelo to z pewnością jeden z najciekawszych niemieckich talentów, jeśli chodzi o środek pola. Pomimo ogromnej konkurencji miał już okazję występować w pierwszej drużynie Bayernu Monachium. Na boisku cechuje się nieprzeciętną inteligencją - przyznał dyrektor sportowy, Alexander Rosen.

19-latek rozegrał w pierwszej drużynie mistrzów Niemiec łącznie trzy mecze.

Warto wspomnieć, że Stiller to reprezentant swojego kraju do lat 20.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy