OFICJALNIE: Strahinja Pavlović odszedł z AS Monaco

OFICJALNIE: Strahinja Pavlović odszedł z AS Monaco fot. Red Bull Salzburg
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Red Bull Salzburg

21-letni stoper Strahinja Pavlović będzie kontynuował karierę w Red Bull Salzburg. Reprezentant Serbii kończy definitywnie swoją przygodę z AS Monaco.

W 2020 roku serbski defensor opuścił definitywnie swój macierzysty FK Partizan, aby spróbować sił za granicą. Wybór padł na AS Monaco, w którym nie zdołał jednak poważnie zaistnieć, notując w sumie 12 rozegranych spotkań.

Monakijczycy przez większość czasu stawiali na wypożyczenia Serba, chcąc zapewnić mu miejsce do regularnej gry. Dlatego też Strahinja Pavlović został tuż po transferze oddany z powrotem do Partizana, by na spokojnie dokończył sezon w ojczyźnie. Następnie grał jeszcze w Cercle Brügge i FC Basel.

Trzecia drużyna poprzedniej kampanii Ligue 1 finalnie nie wiązała z postacią rosłego defensora przyszłości, a więc była otwarta na jego sprzedaż.

Sytuację tę wykorzystał mistrz Austrii, Red Bull Salzburg, który po wpłacie siedmiu milionów zapewnił sobie angaż Pavlovicia. Wcześniej „Byki” zakontraktowały za sześć milionów euro 23-letniego Brazylijczyka Fernando, występującego ostatnio w Szachtarze Donieck, oraz 18-letniego napastnika Karima Konaté.

Strahinja Pavlović, mimo młodego wieku, może się pochwalić rozegraniem 20 spotkań w pierwszej kadrze Serbii. Wcześniej stanowił też o sile serbskiego Partizana, dla którego wystąpił niespełna 60 razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jakub Kiwior bez szans na zimowy transfer. „Żaden z piłkarzy nie odejdzie ze Spezii w styczniu” Jakub Kiwior bez szans na zimowy transfer. „Żaden z piłkarzy nie odejdzie ze Spezii w styczniu” Reprezentacja Polski: Nie będzie jednak premii za mundial?! „Być może było jakieś niezrozumienie z jednej albo z drugiej strony” Reprezentacja Polski: Nie będzie jednak premii za mundial?! „Być może było jakieś niezrozumienie z jednej albo z drugiej strony” Mistrzostwa Świata: Samuel Eto'o zaatakował fizycznie algierskiego youtubera [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Samuel Eto'o zaatakował fizycznie algierskiego youtubera [WIDEO] Reprezentacja Polski: PZPN otrzymał już wcześniej od rządu 50 milionów złotych na szkolenie Reprezentacja Polski: PZPN otrzymał już wcześniej od rządu 50 milionów złotych na szkolenie OFICJALNIE: Paulo Bento odchodzi z reprezentacji Korei Południowej. Czas na nową przygodę  OFICJALNIE: Paulo Bento odchodzi z reprezentacji Korei Południowej. Czas na nową przygodę  Joško Gvardiol na celowniku czterech potęg. Chorwat nie śpieszy się z transferem Joško Gvardiol na celowniku czterech potęg. Chorwat nie śpieszy się z transferem Luis Enrique może opuścić reprezentację Hiszpanii. Federacja znalazła ewentualnego następcę  Luis Enrique może opuścić reprezentację Hiszpanii. Federacja znalazła ewentualnego następcę 

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy