OFICJALNIE: Strahinja Pavlović odszedł z AS Monaco

OFICJALNIE: Strahinja Pavlović odszedł z AS Monaco fot. Red Bull Salzburg
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Red Bull Salzburg

21-letni stoper Strahinja Pavlović będzie kontynuował karierę w Red Bull Salzburg. Reprezentant Serbii kończy definitywnie swoją przygodę z AS Monaco.

W 2020 roku serbski defensor opuścił definitywnie swój macierzysty FK Partizan, aby spróbować sił za granicą. Wybór padł na AS Monaco, w którym nie zdołał jednak poważnie zaistnieć, notując w sumie 12 rozegranych spotkań.

Monakijczycy przez większość czasu stawiali na wypożyczenia Serba, chcąc zapewnić mu miejsce do regularnej gry. Dlatego też Strahinja Pavlović został tuż po transferze oddany z powrotem do Partizana, by na spokojnie dokończył sezon w ojczyźnie. Następnie grał jeszcze w Cercle Brügge i FC Basel.

Trzecia drużyna poprzedniej kampanii Ligue 1 finalnie nie wiązała z postacią rosłego defensora przyszłości, a więc była otwarta na jego sprzedaż.

Sytuację tę wykorzystał mistrz Austrii, Red Bull Salzburg, który po wpłacie siedmiu milionów zapewnił sobie angaż Pavlovicia. Wcześniej „Byki” zakontraktowały za sześć milionów euro 23-letniego Brazylijczyka Fernando, występującego ostatnio w Szachtarze Donieck, oraz 18-letniego napastnika Karima Konaté.

Strahinja Pavlović, mimo młodego wieku, może się pochwalić rozegraniem 20 spotkań w pierwszej kadrze Serbii. Wcześniej stanowił też o sile serbskiego Partizana, dla którego wystąpił niespełna 60 razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy