OFICJALNIE: Suljić odchodzi z Lubina

OFICJALNIE: Suljić odchodzi z Lubina
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Asmir Suljić| Instagram| Zagłębie Lubin

Asmir Suljić nie będzie już występował w Zagłębiu Lubin.

28-latek trafił do Polski z Olimpiji Ljublana latem tego roku. Na początku jego przygody z Ekstraklasą wydawało się, że może być jej gwiazdą. Rzeczywistość okazała się dla niego brutalna.

Zaraz po jego przeprowadzce do Lubina na ławce trenerskiej tej ekipy doszło do roszad. Posadę szkoleniowca pierwszej drużyny objął Martin Ševela, który nie widział dla skrzydłowego miejsca w swojej drużynie.

To spowodowało, że zawodnik za pośrednictwem Instagrama postanowił oznajmić kibicom, że jego przygoda z Zagłębiem dobiegła końca. Na ten moment najbardziej prawdopodobny wydaje się jego powrót do Olimpiji.

Suljić rozegrał na polskich boiskach zaledwie pięć spotkań.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy