OFICJALNIE: Suljić odchodzi z Lubina

OFICJALNIE: Suljić odchodzi z Lubina
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Asmir Suljić| Instagram| Zagłębie Lubin

Asmir Suljić nie będzie już występował w Zagłębiu Lubin.

28-latek trafił do Polski z Olimpiji Ljublana latem tego roku. Na początku jego przygody z Ekstraklasą wydawało się, że może być jej gwiazdą. Rzeczywistość okazała się dla niego brutalna.

Zaraz po jego przeprowadzce do Lubina na ławce trenerskiej tej ekipy doszło do roszad. Posadę szkoleniowca pierwszej drużyny objął Martin Ševela, który nie widział dla skrzydłowego miejsca w swojej drużynie.

To spowodowało, że zawodnik za pośrednictwem Instagrama postanowił oznajmić kibicom, że jego przygoda z Zagłębiem dobiegła końca. Na ten moment najbardziej prawdopodobny wydaje się jego powrót do Olimpiji.

Suljić rozegrał na polskich boiskach zaledwie pięć spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy