Oficjalnie: Swansea skraca wypożyczenie swego zawodnika

Oficjalnie: Swansea skraca wypożyczenie swego zawodnika
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Swansea City

Modou Barrow powrócił do Swansea z wypożyczenia do Blackburn Rovers.

22-latek pierwotnie przeniósł się do ekipy z Ewood Park w sierpniu w ramach trzymiesięcznego wypożyczenia, ale w związku z odejściem Nathana Dyera do Leicester zdążył wystąpić tylko w czterech spotkaniach w Championship.

Barrow został piłkarzem popularnych „Łabędzi” rok temu po transferze ze szwedzkiego Östersunds FK, ale od razu powędrował na wypożyczenie do Nottingham Forest.

Większość swojej dotychczasowej kariery spędził właśnie w Szwecji - posiada nawet obywatelstwo tego kraju. Zdecydował się jednak reprezentować barwy swojej ojczyzny, czyli Gambii. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy