OFICJALNIE: Świerczok odchodzi z Łudogorca Razgrad

OFICJALNIE: Świerczok odchodzi z Łudogorca Razgrad fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: RazgradNews.net | Łudogorec Razgrad

Łudogorec Razgrad potwierdził rozstanie z Jakubem Świerczokiem. Jeszcze dzisiaj jego pozyskanie potwierdzi Piast Gliwice.

27-latkowi wyjazd z Bułgarii wróżono od dłuższego czasu, ponieważ przegrywał on bój o pierwszy skład z doświadczonym Claudiu Keșerü, a jego celem były regularne występy i powrót do reprezentacji Polski. Podążając tym tropem, łączono go z przyjazdem do ojczyzny, a konkretnie do Legii Warszawa.

„Wojskowi” ostatecznie zrezygnowali jednak ze starań o atakującego Łudogorca Razgrad, co skrzętnie wykorzystał Piast Gliwice, który doszedł już do porozumienia z Bułgarami w sprawie płatnego wypożyczenia z opcją transferu definitywnego. Oprócz Jakuba Świerczoka, z klubu na tych samych zasadach odchodzi Izraelczyk Dan Biton, który w najbliższym czasie będzie występował w Maccabi Tel Awiw.

Powyższe informacje przekazał Georgi Karamandżukow, dyrektor sportowy „Orląt”, w trakcie prezentacji Elvisa Manu, byłego gracza m.in. Feyenoordu Rotterdam, Brighton & Hove Albion czy Huddersfield Town.

Wracając do trzykrotnego reprezentanta „Biało-Czerwonych”, w koszulce Łudogorca Razgrad łącznie rozegrał on 82 spotkania, strzelił 36 goli i zanotował 10 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy