OFICJALNIE: Syn Dennisa Bergkampa w Anglii

OFICJALNIE: Syn Dennisa Bergkampa w Anglii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Watford

Watford pozyskał Mitchela Bergkampa na zasadzie wolnego transferu.

22-latek pozostawał bez klubu od lipca, po tym jak wygasła jego umowa z Alemere City. Od tamtej pory bezskutecznie poszukiwał dla siebie nowego klubu.

Dopiero teraz udało mu się znaleźć zatrudnienie. Pomocną dłoń wyciągnął do niego spadkowicz z Premier League, a więc Watford, o czym poinformowano w poniedziałek.

Ofensywny pomocnik przenosi się do tej ekipy na zasadzie wolnego transferu. Szczegóły umowy indywidualnej nie są powszechnie znane. Na razie piłkarz będzie trenował z zespołem do lat 23.

- Jestem bardzo zadowolony i naprawdę nie mogę doczekać się tego, co przede mną. Wspaniale, że otrzymałem tak ogromną okazję. Nie mogę doczekać się momentu, kiedy będzie mi dane zagrać - przyznał.

Mitchel to syn byłego gwiazdora reprezentacji Holandii i Arsenalu, Dennisa Bergkampa.

- Kiedy byłem młodszy, te porównania do ojca były dla mnie trudne. Teraz jednak zdążyłem się do tego przyzwyczaić. To tylko nazwisko, a ja sam jestem piłkarzem i sam będę pisał swoją historię. Tata to mój największy fan. To zaszczyt być jego synem - zakończył.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy