OFICJALNIE: Syn Dennisa Bergkampa w Anglii

OFICJALNIE: Syn Dennisa Bergkampa w Anglii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Watford

Watford pozyskał Mitchela Bergkampa na zasadzie wolnego transferu.

22-latek pozostawał bez klubu od lipca, po tym jak wygasła jego umowa z Alemere City. Od tamtej pory bezskutecznie poszukiwał dla siebie nowego klubu.

Dopiero teraz udało mu się znaleźć zatrudnienie. Pomocną dłoń wyciągnął do niego spadkowicz z Premier League, a więc Watford, o czym poinformowano w poniedziałek.

Ofensywny pomocnik przenosi się do tej ekipy na zasadzie wolnego transferu. Szczegóły umowy indywidualnej nie są powszechnie znane. Na razie piłkarz będzie trenował z zespołem do lat 23.

- Jestem bardzo zadowolony i naprawdę nie mogę doczekać się tego, co przede mną. Wspaniale, że otrzymałem tak ogromną okazję. Nie mogę doczekać się momentu, kiedy będzie mi dane zagrać - przyznał.

Mitchel to syn byłego gwiazdora reprezentacji Holandii i Arsenalu, Dennisa Bergkampa.

- Kiedy byłem młodszy, te porównania do ojca były dla mnie trudne. Teraz jednak zdążyłem się do tego przyzwyczaić. To tylko nazwisko, a ja sam jestem piłkarzem i sam będę pisał swoją historię. Tata to mój największy fan. To zaszczyt być jego synem - zakończył.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć” Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy