Oficjalnie: Sześciu zawodników odchodzi z Górnika
2016-06-21 01:37:39; Aktualizacja: 9 lat temu
Radosław Janukiewicz, Kamil Cupriak, Sebastian Przyrowski, Sebastian Leszczak, Paweł Widanow i Arkadiusz Staszczak nie będą już reprezentować barw Górnika Zabrze.
Zarząd klubu w porozumieniu ze sztabem szkoleniowym nie zdecydował się przedłużyć wygasających wraz z końcem czerwca kontraktów z sześcioma piłkarzami. Wśród nich znalazł się Radosław Janukiewicz, który wróci do Pogoni Szczecin po rozegraniu dwunastu spotkań w barwach ekipy Zabrza. W drużynie nie zostanie także inny bramkarz - Sebastian Przyrowski. 34-latek w minionym sezonie wystąpił w zaledwie sześciu meczach Górnika.
Poza nimi z drużyną rozstają się Sebastian Leszczak i Arkadiusz Staszczak - obaj byli członkami zespołu rezerw „Trójkolorowych”, a także Kamil Cupriak i Paweł Widanow. Pierwszy z nich połowę poprzednich rozgrywek spędził na zasadzie wypożyczenia w Radomiaku Radom. Natomiast drugi trafił do zabrzan pod koniec sierpnia i od tego czasu rozegrał dla Górnika trzynaście spotkań, w których nie zdobył żadnego gola.
Warto także dodać, że włodarze klubu chcieliby rozwiązać umowy z Pawłem Golańskim, Michałem Janotą, Maciejem Korzymem, Fabianem Piaseckim i Kamilem Papisem.






![Zamieszanie pod sektorem kibiców Sparty Praga. Interweniowała ochrona [WIDEO]](img/photos/108521/170x113/legia-warszawa-kibice.jpg)

![Jagiellonia Białystok górą nad Finami w Lidze Konferencji [WIDEO]](img/photos/113016/170x113/pululu.jpg)





![Zamieszanie pod sektorem kibiców Sparty Praga. Interweniowała ochrona [WIDEO]](img/photos/108521/90x60/legia-warszawa-kibice.jpg)

![Jagiellonia Białystok górą nad Finami w Lidze Konferencji [WIDEO]](img/photos/113016/90x60/pululu.jpg)



