OFICJALNIE: Szymon Marciniak z meczem w Lidze Mistrzów

OFICJALNIE: Szymon Marciniak z meczem w Lidze Mistrzów fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy nas piłka

Szymon Marciniak będzie sędzią głównym środowego meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem United a Atalantą.

Marciniakowi na liniach pomagać będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz. Na sędziego technicznego wyznaczono Tomasza Musiała, a za VAR będą odpowiedzialni Tomasz Kwiatkowski oraz Marco Fritz.

Dla zespołu Marciniaka będzie to drugie spotkanie w tej edycji Champions League. Wcześniej pracował on przy starciu Liverpoolu z Milanem, które zakończyło się zwycięstwem „The Reds” 3:2. Jeśli chodzi o rodzime podwórko, w tym sezonie prowadził dziewięć spotkań w Ekstraklasie. W weekend Marciniak i spółka pracowali przy meczu Śląska Wrocław z Rakowem Częstochowa (1:2).

Tabeli grupy F LM przewodzi aktualnie Atalanta, która zgromadziła cztery punkty. Manchester United podobnie jak Young Boys ma trzy „oczka”.

Początek środowego meczu o 21:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy