Oficjalnie: Szymura w GKS-ie Katowice

Oficjalnie: Szymura w GKS-ie Katowice
Szymon Podstufka
Szymon Podstufka
Źródło: Sport

Utalentowany 21-letni stoper Górnika Zabrze, Kamil Szymura zostanie wypożyczony do GKS-u Katowice do końca obecnego sezonu.

Obrońca już od kilku tygodni przebywał w Katowicach i trenował z GKS-em, a jednak wciąż brakowało potwierdzenia transferu. Teraz jednak porozumienie zostało osiągnięte i Szymura będzie mógł grać w "Gieksie".

Szymura już dawno wynegocjował warunki kontraktu indywidualnego, teraz więc pozostaje mu złożyć podpis pod dokumentem. W Górniku Szymura szans na grę nie miał, teraz jednak ma się to zmienić. 21-latek ma ogrywać się w pierwszej lidze i wrócić do Zabrza, by od sezonu 2012/2013 stanowić pewny punkt górniczej defensywy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy