OFICJALNIE: Tadrowski w Mieszku Gniezno

OFICJALNIE: Tadrowski w Mieszku Gniezno fot.
Karol Brandt
Źródło: Mieszko Gniezno

Mieszko Gniezno poinformowało o zakontraktowaniu dwóch nowych piłkarzy, w tym Juliena Tadrowskiego, który pierwsze szlify zbierał w Lille OSC.

25-letni defensor urodził się we Francji, a pierwsze kroki w futbolu stawiał w akademii Lille. Następnie w 2012 roku przyjechał on do Polski. Od tego czasu Tadrowski grał w Arce Gdynia, Pogoni Szczecin czy Widzewie Łódź. Otrzymywał on także powołania do młodzieżowej reprezentacji Polski (od U-17 do U-21).

Ustatkował się dopiero w 2015 roku, gdy podpisał umowę z Motorem Lublin, w którym spędził trzy sezony. Przed obecną kampanią zawodnik mogący grać również na prawej stronie obrony i w środku pola, dołączył do Stali Rzeszów, gdzie rozegrał 12 spotkań i zdobył bramkę. Teraz będzie bronił barw innego trzecioligowca, Mieszka Gniezno.

„Biało-Niebiescy” potwierdzili również zakontraktowanie Łukasza Bogajewskiego, który urodził się w Gnieźnie, skąd w 2014 roku wyjechał do Poznania. Tam próbował przekonać do siebie trenerów odpowiedzialnych za szkolenie młodzieży w „Kolejorzu”. 17-latek nominalnie gra na prawym skrzydle, lecz może również z powodzeniem występować m.in. w ataku. 

Mieszko Gniezno jest liderem tabeli grupy drugiej w trzeciej lidze, lecz ma tyle samo punktów co drugi Lech Poznań II, i tylko o „oczko” więcej od drużyny z Kalisza.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy