OFICJALNIE: Tarasenko w Stomilu Olsztyn

OFICJALNIE: Tarasenko w Stomilu Olsztyn
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn poinformował o pozyskaniu Ołeha Tarasenki.

Po burzliwych miesiącach sytuacja ekipy z Olsztyna powoli zaczyna się klarować. Władze kompletują kadrę na przyszły sezon. W ostatnich godzinach do drużyny dołączył Ołeh Tarasenko.

29-latek przenosi się do czternastej siły poprzedniego sezonu pierwszej ligi z Czerkaszyna na zasadzie wolnego transferu. Z nowym zespołem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Środkowy obrońca rozegrał w poprzednim sezonie 26 meczów. W tym czasie strzelił jednego gola.

Poza Ukraińcem Stomil pozyskał w tym oknie transferowym między innymi Mateusza Cetnarskiego i Wiktora Biedrzyckiego.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy