Oficjalnie: Tarasiewicz w Koronie

Oficjalnie: Tarasiewicz w Koronie
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Korona Kielce

Zgodnie z przewidywaniami, Ryszard Tarasiewicz został nowym trenerem Korony Kielce, podpisując roczną umowę.

52-letni szkoleniowiec zastąpił na tym stanowisku José Rojo Martína, znanego szerzej jako Pachetę, który wraz z końcem sezonu zdecydował się rozstać z świętokrzyskim klubem, przyjmując ofertę z hiszpańskiego Hérculesa Alicante.

Tarasiewicz pozostawał bezrobotny po tym, jak zdecydował się rozstać z Zawiszą Bydgoszcz, którego doprowadził do miejsca w grupie mistrzowskiej T-Mobile Ekstraklasy, a także do zwycięstwa w Pucharze Polski. 

Do kieleckiego klubu przeniosą się także dotychczasowi asystenci byłego reprezentanta Polski, z którymi pracuje od kilku lat. Mowa o Waldemarze Tęsiorowskim i Jarosławie Wielgusie.

Co ciekawe, Tarasiewicz kilka dni temu stwierdził, że opuścił Zawiszę z myślą o zagranicznej pracy, a na oferty spoza kraju miał czekać przez najbliższe dwa tygodnie. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy