OFICJALNIE: Tătărușanu w Lyonie

OFICJALNIE: Tătărușanu w Lyonie
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Olympique Lyon

Ciprian Tătărușanu został zawodnikiem Olympique'u Lyon.

Francuski klub poinformował o pozyskaniu 33-letniego rumuńskiego bramkarza. Strony związały się kontraktem do 30 czerwca 2022 roku. Tătărușanu przenosi się do Lyonu na zasadzie wolnego transferu z uwagi na wygasającą umowę z Nantes.

Tătărușanu występował w zespole z Bretanii przez ostatnie dwa lata. W minionych rozgrywkach doświadczony golkiper wybiegał 27 razy na boiska Ligue 1. W ośmiu spotkaniach nie przepuścił ani jednej bramki. Nantes zakończyło je na dwunastym miejscu w tabeli najwyższego francuskiego szczebla.


Wcześniej 61-krotny reprezentant Rumunii grał m.in. w Steaule Bukareszt oraz Fiorentinie.

Szeregi Lyonu, a więc trzeciego zespołu Ligue 1, zasilił również Héritier Deyonge. 17-letni belgijski lewy obrońca dopiero rozpoczyna rywalizację z seniorami. Do tej pory szkolił się on w PSV Eindhoven.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United Zaskoczenie w rosyjskiej ekstraklasie. Zakontraktowano 23-letniego debiutanta ze świata futsalu [OFICJALNIE] Zaskoczenie w rosyjskiej ekstraklasie. Zakontraktowano 23-letniego debiutanta ze świata futsalu [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy