Oficjalnie: Telichowski w Górniku

Oficjalnie: Telichowski w Górniku
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Górnik Zabrze

Nowym piłkarzem Górnika Zabrze został Błażej Telichowski.

Były obrońca Zagłębia Lubin podpisał 2-letni kontrakt z drużyną ze Śląska.

Wychowanek Polonii Nowy Tomyśl swój kontrakt podpisał już wcześniej, jednak dopiero teraz został oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz Górnika. W swojej karierze oprócz macierzystej drużyny reprezentował barwy między innymi Lecha Poznań, Arki Gdynia, Polonii Warszawa. W Ekstraklasie rozegrał 137 spotkań w których 13 razy zdobywał bramki.

Z transferem defensora wiąże się duże nadzieje w zabrzańskim zespole.

- Pozyskaliśmy zawodnika, który powinien być wzmocnieniem naszej linii obronnej. W rundzie wiosennej bardzo liczymy na dobre występy tego doświadczonego piłkarza – powiedział na konferencji prezes Górnika Artur Jankowski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy