Oficjalnie: Terry z nowym kontraktem

Oficjalnie: Terry z nowym kontraktem
Redakcja
Redakcja
Źródło: Chelsea Londyn

Chelsea Londyn i John Terry doszli do porozumienia w sprawie podpisania nowego kontraktu, który ma w nowym rozrachunku obowiązywać aż przez 5 lat.<br><br> Środkowy obrońca związał się lukratywną umową z &#8222(...)

Chelsea Londyn i John Terry doszli do porozumienia w sprawie podpisania nowego kontraktu, który ma w nowym rozrachunku obowiązywać aż przez 5 lat.

Środkowy obrońca związał się lukratywną umową z „The Blues”, w barwach których planuje zakończyć swoją sportową karierę po jej wygaśnięciu.

28-latek był jednym z głównych celów transferowych Manchesteru City, jednak Chelsea nie zgodziła na transfer reprezentanta Anglii. Dopiero wobec fiasku rozmów szejkowie zatrudnili Kolo Toure i Joela Lescotta.
Więcej na temat: Anglia Oficjalnie

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy