OFICJALNIE: Testy medyczne Gabiego

OFICJALNIE: Testy medyczne Gabiego
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Al Sadd

Gabi jest o krok od opuszczenia Atlético Madryt.

W zeszłym tygodniu media informowały o przenosinach doświadczonego Hiszpana do jednego z klubów z Bliskiego Wschodu. Dziś te doniesienia znalazły swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

We wczesnych godzinach popołudniowych Al-Sadd opublikowało na jednym z portali społecznościowych zdjęcie środkowego pomocnika na lotniku w Katarze.

- Hiszpański gwiazdor, Gabi Fernández przybył do Al Sadd na badania lekarskie, po tym, jak Atlético Madryt wydało zgodę na transfer - poinformował klub.

Blisko 35-letni zawodnik podpisze z nowym zespołem kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2021 roku. Na jego mocy zainkasuje łącznie sześć milionów euro.

W nowym zespole nie powinien być osamotniony, ponieważ barwy tej ekipy reprezentuje były gwiazdor Barcelony, Xavi.

Gabi jest wychowankiem Atlético. W szeregach tej drużyny rozegrał przeszło 400 spotkań. Na jego dorobek złożyło się dziesięć goli i 43 asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy