Oficjalnie: Tighadouini w Máladze
2015-07-11 11:35:28; Aktualizacja: 10 lat temu
Adnane Tighadouini został oficjalnie nowym piłkarzem Málaga CF.
Tighadouini to odkrycie minionego sezonu w Eredivisie, wystąpił w 33 spotkaniach, notując aż czternaście trafień, dzięki czemu ukończył rozgrywki w czołówce najlepszych strzelców ligi. Nieuniknione były jego przenosiny do lepszej ligi po tak świetnej grze.
Marokańczyk ma za sobą występy w reprezentacji narodowej do lat 23. Nie zadebiutował jeszcze w dorosłej kadrze, lecz jeśli będzie rozwijał się w tak zawrotnym tempie, to nieuniknione, że jeszcze w tym roku otrzyma swoją szansę.

![Górnik Zabrze rozpoczyna zimowe porządki. Jego nie zobaczymy w rundzie wiosennej [OFICJALNIE]](img/photos/106990/170x113/prebsl-kmet.jpg)
![Widzew Łódź rozbił bank! Nowy rekord transferowy Ekstraklasy [OFICJALNIE]](img/photos/113768/170x113/osman-bukari.jpg)






![Górnik Zabrze rozpoczyna zimowe porządki. Jego nie zobaczymy w rundzie wiosennej [OFICJALNIE]](img/photos/106990/90x60/prebsl-kmet.jpg)
![Widzew Łódź rozbił bank! Nowy rekord transferowy Ekstraklasy [OFICJALNIE]](img/photos/113768/90x60/osman-bukari.jpg)









