Oficjalnie: Tijuana pozyskała Fidela Martineza. W ojczyźnie nazywają go ekwadorskim Neymarem

Oficjalnie: Tijuana pozyskała Fidela Martineza. W ojczyźnie nazywają go ekwadorskim Neymarem
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Club Tijuana

Meksykański Club Tijuana poinformował o finalizacji transferu 22-letniego Fidela Martineza z Deportivo Quito.

Prawy pomocnik po raz drugi próbuje swoich poza granicami Ekwadoru. Wcześniej w latach 2008-2009 grał w młodzieżówce brazylijskiego Cruzeiro.

Martinez był obiektem zainteresowania wielu klubów z Meksyku, takich jak Pachuca, Santos Laguna i UNAM, a także hiszpańskich drużyn. Ostatecznie jednak zawodnik wolał Tijuanę, w której powinien mieć zagwarantowane miejsce w podstawowym składzie. W Mekysku podpisał pięcioletnią umowę.
 
Młody skrzydłowy bywa bardzo często porównywany do Brazylijczyka Neymara - nie tylko ze względu na specyficzny sposób poruszania się po boisku, ale też z uwagi na fantazyjne fryzury.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy