OFICJALNIE: Tomasiewicz w Mielcu

OFICJALNIE: Tomasiewicz w Mielcu fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stal Mielec

Grzegorz Tomasiewicz podpisał umowę ze Stalą Mielec.

22-latek jest wychowankiem warszawskiej Legii. W barwach stołecznego klubu nie było mu jednak dane zadebiutować. Od 2015 roku był związany z Arką. Rok później został wypożyczony do Pogoni Siedlce.

Ostatni sezon był bardzo przyzwoity w jego wykonaniu. Tomasiewicz zdobył sześć goli i zanotował dwie asysty w pierwszej lidze, co zaowocowało zainteresowaniem ze strony drużyn pretendujących o awans do Ekstraklasy.

Teraz pomocnik dołączy do Stali Mielec, gdzie podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2020 roku.

- W Mielcu powstaje ciekawy projekt. Poza tym skusiła mnie gra o najwyższe cele. Musiałem również zrobić krok w przód i mam nadzieję, że tak będzie w Stali - powiedział 22-latek.

Poza nim do pierwszoligowej drużyny dołączyli także Marcel Gąsior i Sebastian Bergier. Pierwszy z nich trafił do Stali na zasadzie wolnego transferu z Chrobrego Głogów i związał się rocznym kontraktem z nowym pracodawcą. Z kolei drugi przeniósł się do Mielca ze Śląska Wrocław w ramach wypożyczenia na jeden sezon.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] João Félix poinformował Atlético Madryt o swojej woli João Félix poinformował Atlético Madryt o swojej woli Bayern Monachium i Manchester City wymienią się piłkarzami?! Bayern Monachium i Manchester City wymienią się piłkarzami?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy