OFICJALNIE: Tomasiewicz w Mielcu

OFICJALNIE: Tomasiewicz w Mielcu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stal Mielec

Grzegorz Tomasiewicz podpisał umowę ze Stalą Mielec.

22-latek jest wychowankiem warszawskiej Legii. W barwach stołecznego klubu nie było mu jednak dane zadebiutować. Od 2015 roku był związany z Arką. Rok później został wypożyczony do Pogoni Siedlce.

Ostatni sezon był bardzo przyzwoity w jego wykonaniu. Tomasiewicz zdobył sześć goli i zanotował dwie asysty w pierwszej lidze, co zaowocowało zainteresowaniem ze strony drużyn pretendujących o awans do Ekstraklasy.

Teraz pomocnik dołączy do Stali Mielec, gdzie podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2020 roku.

- W Mielcu powstaje ciekawy projekt. Poza tym skusiła mnie gra o najwyższe cele. Musiałem również zrobić krok w przód i mam nadzieję, że tak będzie w Stali - powiedział 22-latek.

Poza nim do pierwszoligowej drużyny dołączyli także Marcel Gąsior i Sebastian Bergier. Pierwszy z nich trafił do Stali na zasadzie wolnego transferu z Chrobrego Głogów i związał się rocznym kontraktem z nowym pracodawcą. Z kolei drugi przeniósł się do Mielca ze Śląska Wrocław w ramach wypożyczenia na jeden sezon.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy