OFICJALNIE: Tomasiewicz w Mielcu

OFICJALNIE: Tomasiewicz w Mielcu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stal Mielec

Grzegorz Tomasiewicz podpisał umowę ze Stalą Mielec.

22-latek jest wychowankiem warszawskiej Legii. W barwach stołecznego klubu nie było mu jednak dane zadebiutować. Od 2015 roku był związany z Arką. Rok później został wypożyczony do Pogoni Siedlce.

Ostatni sezon był bardzo przyzwoity w jego wykonaniu. Tomasiewicz zdobył sześć goli i zanotował dwie asysty w pierwszej lidze, co zaowocowało zainteresowaniem ze strony drużyn pretendujących o awans do Ekstraklasy.

Teraz pomocnik dołączy do Stali Mielec, gdzie podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2020 roku.

- W Mielcu powstaje ciekawy projekt. Poza tym skusiła mnie gra o najwyższe cele. Musiałem również zrobić krok w przód i mam nadzieję, że tak będzie w Stali - powiedział 22-latek.

Poza nim do pierwszoligowej drużyny dołączyli także Marcel Gąsior i Sebastian Bergier. Pierwszy z nich trafił do Stali na zasadzie wolnego transferu z Chrobrego Głogów i związał się rocznym kontraktem z nowym pracodawcą. Z kolei drugi przeniósł się do Mielca ze Śląska Wrocław w ramach wypożyczenia na jeden sezon.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy