OFICJALNIE: Tomasz Kupisz odszedł z Pordenone

OFICJALNIE: Tomasz Kupisz odszedł z Pordenone fot. Matteo Gribaudi / Image Sport / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Pordenone | Transfery.info

Tomasz Kupisz nie jest już zawodnikiem Pordenone Calcio, o czym klub poinformował w środowe popołudnie.

Tomasz Kupisz to zawodnik, który przez większą część swojej kariery występuje we Włoszech. Od początku swojego pobytu w tym kraju reprezentował już takie ekipy jak Chievo Werona, Cittadella, Brescia Calcio, Novara, Cesana, Ascoli, Livorno, Bari, Trapani i Salernitanę.

W lipcu 2021 trafił natomiast do Pordenone Calcio, gdzie występował przez rok, choć to spore nadużycie, bo ostatnich kilka miesięcy spędził na wypożyczeniu w barwach Regginy.

Ekipa ta nie zdecydowała się wykupić Polaka, dlatego ten wrócił do trzecioligowego Pordenone.

Tam jednak uznano prawdopodobnie, że pensja wahadłowego to zbyt wiele, dlatego postanowiono się z nim rozstać, o czym w środowe popołudnie poinformowano za pośrednictwem oficjalnych mediów.

Na razie nie wiadomo, gdzie trafi zatem Kupisz, choć mówiło się o potencjalnych przenosinach do Perugii Calcio. Powrót do Polski wydaje się raczej mało prawdopodobny.

W poprzednim sezonie były zawodnik między innymi Jagiellonii Białystok rozegrał dla Regginy łącznie 16 meczów, a w tym czasie zanotował jedną asystę.

Tomasz Kupisz ma na swoim koncie cztery występy w dorosłej reprezentacji Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy