OFICJALNIE: Toshiya Inoue w Chrobrym Głogów

OFICJALNIE: Toshiya Inoue w Chrobrym Głogów
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Chrobry Głogów

Chrobry Głogów poinformował o zaproponowaniu kontraktu testowanemu od dłuższego czasu Toshiyi Inoue.

Japończyk już w 2020 roku trafił do Polski i przez cały sezon bronił barw piątoligowej Pogoni Skwierzyna. Zaraz potem przybył do Głogowa.

Sztab trenerski bardzo uważnie przyglądał się testowanemu zawodnikowi. 24-latek wywarł pozytywne wrażenie na Ivanie Djurdjeviciu, dlatego też zapadła decyzja o zaoferowaniu mu kontraktu.

Ze względów formalnych możliwe było nawiązanie współpracy ze środkowym pomocnikiem tylko do 30 czerwca. Wciąż bowiem czeka on na pozwolenie na stały pobyt w naszym kraju. Gdy to nastąpi, najprawdopodobniej zostanie podpisane nowe porozumienie.

– To osoba z innej kultury, która ma zupełnie inny, duży dystans. Nam zdecydowanie takiego brakuje, a zawsze szukamy dla zespołu nowych bodźców – oznajmił szkoleniowiec siódmej siły rundy jesiennej I ligi.

Toshiya Inoue przed przyjazdem nad Wisłę występował w rodzimych drużynach szkolnych. Jest pierwszym zimowym wzmocnieniem Chrobrego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy