OFICJALNIE: Tottenham z siódmym transferem letniego okna

OFICJALNIE: Tottenham z siódmym transferem letniego okna fot. charnsitr / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur potwierdził angaż Destiny’ego Udogie’ego z Udinese Calcio. Został on jednak błyskawicznie wypożyczony.

„Koguty” tego lata nie próżnują i dokonały już siódmego wzmocnienia. Tym razem realną obecność zawodnika w kadrze Antonio Conte odczuje najwcześniej za rok.

Lewowahadłowy tuż po sfinalizowaniu transferu dołączył ponownie do Udinese Calcio na mocy wypożyczenia.

Angaż 19-letniego Włocha kosztował 18 milionów euro plus bonusy. To, co go wyróżnia, to na pewno warunki fizyczne. Mierzy blisko 190 centymetrów wzrostu.

Umowa została zawarta do 30 czerwca 2027 roku.

Destiny Udogie w poprzednim sezonie zgromadził 37 występów, które okrasił pięcioma trafieniami i trzema asystami. Nim dołączył do „Zebr”, był związany z Hellasem Verona.

Udogie to młodzieżowy reprezentant Włoch, który obecnie jest powoływany do kadry U-21. Rozegrał w niej jak dotąd cztery spotkania.

Przed nim sprowadzeni przez Tottenham zostali Yves Bissouma, Clément Lenglet, Fraser Forster, Djed Spence, Ivan Perišić oraz Richarlison.

Wracając do Udogie’ego, to młodzieżowy reprezentant Włoch, który obecnie jest powoływany do kadry U-21. Rozegrał w niej jak dotąd cztery spotkania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski gra z Walią w Lidze Narodów: Znamy składy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Walią w Lidze Narodów: Znamy składy [OFICJALNIE] U-18: Przerwany mecz reprezentacji Polski z Francją [WIDEO]. Biało-czerwoni z triumfem U-18: Przerwany mecz reprezentacji Polski z Francją [WIDEO]. Biało-czerwoni z triumfem Zlatan Ibrahimović aktorem. Pojawił się zwiastun [WIDEO] Zlatan Ibrahimović aktorem. Pojawił się zwiastun [WIDEO] Atlético Madryt ma kandydata na nowego bramkarza w razie odejścia Jana Oblaka Atlético Madryt ma kandydata na nowego bramkarza w razie odejścia Jana Oblaka FC Barcelona planuje zimową wymianę piłkarzy z Liverpoolem FC Barcelona planuje zimową wymianę piłkarzy z Liverpoolem FIFA 23: 17 piłkarzy z najsilniejszym strzałem. Jest przedstawiciel Ekstraklasy FIFA 23: 17 piłkarzy z najsilniejszym strzałem. Jest przedstawiciel Ekstraklasy Ghana z jeszcze jednym głośnym transferem?! Chce młodzieżowego reprezentanta Holandii Ghana z jeszcze jednym głośnym transferem?! Chce młodzieżowego reprezentanta Holandii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy