Oficjalnie: Transfer Ajera. To nowy Ødegaard!

Oficjalnie: Transfer Ajera. To nowy Ødegaard!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Celtic

Kristoffer Ajer latem przeniesie się do Celtiku.

Klub z Glasgow poinformował o sfinalizowaniu transferu Norwega, który dotychczas bronił barw IK Start. 17-latek to najmłodszy kapitan w historii tamtejszej ekstraklasy, a przez swój talent często nazywany jest nowym Martinem Ødegaardem.

Ajer to rosły, mierzący 196 centymetrów pomocnik. Debiutował w seniorskiej piłce jeszcze w wieku 15 lat, a wspomnianą opaskę przywdział jako 16-latek. Jest też filarem młodzieżowych reprezentacji swojego kraju, ostatnio występował w kadrze U-21.

Z Celtikiem związał się czteroletnią umową. Nie wiadomo jednak, ile Szkoci zapłacili za jego transfer.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy