Oficjalnie: Transfer Rafała Makowskiego

Oficjalnie: Transfer Rafała Makowskiego
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Pogoń Siedcle

Rafał Makowski zmienia otoczenie.

Młodzieżowy reprezentant Polski najbliższy sezon spędzi na wypożyczeniu w Pogoni Siedlce, chyba że Legia zdecyduje się skrócić jego pobyt. Wedle umowy warszawski klub może zdecydować się na taki krok po rundzie jesiennej.

20-latek to jeden z najbardziej obiecujących zawodników w gronie wychowanków mistrza Polski. Działacze uznali, że defensywny pomocnik nie ma szans na regularne występy w pierwszym zespole i gra w pierwszoligowcu będzie dla jego rozwoju lepszym rozwiązaniem niż występy w trzecioligowych rezerwach klubu ze stolicy.

Makowski, którego wyróżniają imponujące warunki fizyczne, w ostatnim czasie miał problemy z kontuzjami, które również utrudniły mu walkę o pozycję w Legii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent Juventus znalazł się pod lupą prokuratury. Wszystko przez ustawiony egzamin Luisa Suáreza Juventus znalazł się pod lupą prokuratury. Wszystko przez ustawiony egzamin Luisa Suáreza Z zaplecza Ekstraklasy do Lazio? Włosi zabiegają o polski talent Z zaplecza Ekstraklasy do Lazio? Włosi zabiegają o polski talent Laurent Blanc nie ma zamiaru prowadzić profesjonalnego klubu. Już nigdy w swojej karierze Laurent Blanc nie ma zamiaru prowadzić profesjonalnego klubu. Już nigdy w swojej karierze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy