Oficjalnie: Transfer Rafała Makowskiego

Oficjalnie: Transfer Rafała Makowskiego
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Pogoń Siedcle

Rafał Makowski zmienia otoczenie.

Młodzieżowy reprezentant Polski najbliższy sezon spędzi na wypożyczeniu w Pogoni Siedlce, chyba że Legia zdecyduje się skrócić jego pobyt. Wedle umowy warszawski klub może zdecydować się na taki krok po rundzie jesiennej.

20-latek to jeden z najbardziej obiecujących zawodników w gronie wychowanków mistrza Polski. Działacze uznali, że defensywny pomocnik nie ma szans na regularne występy w pierwszym zespole i gra w pierwszoligowcu będzie dla jego rozwoju lepszym rozwiązaniem niż występy w trzecioligowych rezerwach klubu ze stolicy.

Makowski, którego wyróżniają imponujące warunki fizyczne, w ostatnim czasie miał problemy z kontuzjami, które również utrudniły mu walkę o pozycję w Legii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy