Oficjalnie: Transferowy hit trzeciej drużyny ligi litewskiej

Oficjalnie: Transferowy hit trzeciej drużyny ligi litewskiej fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Atlantas Kłajpeda

Atlantas Kłajpeda zaskoczył wszystkich kibiców. Kontrakt z trzecim zespołem ligi litewskiej podpisał Pascal Feindouno.

35-letni skrzydłowy ostatnio był zawodnikiem CS Sedan i Lausanne-Sport. W swojej karierze zwiedził wiele lig, bowiem grał we Francji, Szwajcarii, Gwinei, Turcji, Katarze i Arabii Saudyjskiej.

Najbardziej kojarzony jest z Bordeaux i Saint-Étienne. Łącznie w Ligue 1 zaliczył 267 spotkań i strzelił 51 bramek.

Imponuje także jego bilans dla reprezentacji Gwinei. W latach 1999-2012 zagrał 67 meczów, trafiając do siatki 25 razy.

Feindouno jest jednym z najbardziej znanych zawodników, którzy kiedykolwiek trafili do ligi litewskiej. W Atlantasie ma pograć przez najbliższy rok.

Transfer Gwinejczyka klubowi z Kłajpedy zapewnił Abdoul Sylla (pozyskany w marcu napastnik), znający Feindouno z Francji. 

Skrzydłowy, nazwany niegdyś przez rodaków "czarnym Zidane'em", od jakiegoś czasu prezentował się szkoleniowcom Atlantasu, choćby podczas towarzyskiego turnieju na Łotwie. Dopiero teraz jednak podpisał kontrakt i kibicom pokaże się może już nawet podczas czwartkowego wyjazdowego meczu ze Stumbrasem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub zaprasza do siebie Victora Osimhena. „Czekamy na ciebie. Nie zastanawiaj się dwa razy” Klub zaprasza do siebie Victora Osimhena. „Czekamy na ciebie. Nie zastanawiaj się dwa razy” Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy