Oficjalnie: Trela w Bruk-Bet Termalice

Oficjalnie: Trela w Bruk-Bet Termalice
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Dariusz Trela został nowym piłkarzem Bruk-Bet Termalica.

26-letni bramkarz Lechii Gdańsk przez ostatni sezon występował na wypożyczeniu w Koronie Kielce. Do tej pory zaliczył udział w 92 meczach Ekstraklasy (poza Koroną i Lechią grał także w Piaście Gliwice i GKS Bełchatów). Trela był już związany z małopolskim klubem - jesienią 2009 znajdował się w kadrze zespołu, grającego wtedy w II lidze.

Golkiper jest pierwszym letnim transferem Bruk-Betu. W związku z przyjściem 26-latka, drużynę opuścili dwaj dotychczasowi bramkarze "Słoni" - Sebastian Nowak i Andrzej Witan. W kadrze zespołu pozostał za to sprowadzony zimą z Cracovii Krzysztof Pilarz.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy