OFICJALNIE: Trevoh Chalobah wypożyczony z Chelsea

OFICJALNIE: Trevoh Chalobah wypożyczony z Chelsea
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Ipswich Town

Trevoh Chalobah dołączył do Ipswich Town.

18-latek jest pierwszym wzmocnieniem nowego menadżera Ipswich Paula Hursta. Utalentowany piłkarz trafi do nowego klubu na zasadzie wypożyczenia obowiązującego do 30 czerwca 2019 roku.

Chalobah przez ostatni sezon występował głównie w rezerwach Chelsea, gdzie rozegrał 14 spotkań, na które złożyło się 1241 minut.

Pomocnik jest również młodzieżowym reprezentantem Anglii oraz mistrzem Europy U-19.

- Trevoh potrafi świetnie panować nad piłką. Ponadto może występować zarówno w pomocy, jak i w obronie. On znajduje się w takim wieku, że może się rozwinąć. Widzę, że jest głodny sukcesu, a ja lubię graczy, którzy mają coś do udowodnienia — powiedział Paul Hurst.

Ipswich zakończyło poprzednie rozgrywki Championship na dwunastym miejscu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy