OFICJALNIE: Tripaldelli w Cagliari

OFICJALNIE: Tripaldelli w Cagliari
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Cagliari Calcio

Cagliari Calcio pozyskało Alessandro Tripaldellego.

21-latek nie miał praktycznie szans na to, by zaprezentować swoje umiejętności w barwach Sassuolo, dlatego pozwolono mu odejść do innej drużyny.

Lewy obrońca nie musiał zbyt długo rozglądać się za nowym miejscem, ponieważ bardzo szybko zgłosiła się po niego Cagliari.

Urodzony w Napoli piłkarz przenosi się do wspomnianej ekipy na zasadzie transferu definitywnego. Z nową drużyną parafował umowę, która ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

Nieoficjalnie mówi się, że kwota transakcji pochłonęła trzy miliony euro.

W nowym miejscu Tripaldelli powinien rywalizować o miejsce w składzie z Charalamposem Lykogiannisem i Gabriele Zappą.

Reprezentant Włoch do lat 21 to wychowanek Juventus. Do Sassuolo trafił zimą 2018 roku. Następnie był wypożyczany kolejno do Zwolle i Crotone.

W poprzednim sezonie rozegrał zaledwie trzy mecze. Wpływ na to miał też uraz, który przytrafił mu się w trakcie rozgrywek i wykluczył go z gry na kilka tygodni.

Zawodnikiem Cagliari jest Polak Sebastian Walukiewicz.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy