Oficjalnie: Trochim w GKS-ie Katowice

Oficjalnie: Trochim w GKS-ie Katowice
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: GKS Katowice

Wojciech Trochim został nowym zawodnikiem GKS-u Katowice.

Były piłkarz Podbeskidzia Bielsko-Biała związał się z "Trójkolorowymi" roczną umową.

26-letni pomocnik w minionych rozgrywkach wystąpił w czterech meczach popularnych "Górali", w których nie zdobył żadnej bramki oraz nie zaliczył ani jednej asysty.

Warto również dodać, że Trochim pierwszą część poprzedniego sezonu spędził na wypożyczeniu w GKS-ie Tychy i w jego barwach rozegrał dziesięć meczów oraz zdobył w nich jednego gola.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy